Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Biga Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Etili Seramik A.Ş.Yüksek lisans Öğrencileri ile buluştu
ETİLİ SERAMİK A.Ş. BİGA UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU ULUSLARARASI TİCARET, LOJİSTİK VE İŞLETMECİLİK BÖLÜMÜ YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

Etili Seramik A.Ş. İthalat/İhracat Müdürü Sezer TÜLEK ve Operasyon Sorumlusu Elif ALTINTAŞ ÇOMÜ Biga Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü Yüksek Lisans öğrencilerinin daveti üzerine 17 Aralık 2015 Perşembe günü saat 11.00'da ÇOMÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü toplantı salonunda öğrencilerle bir araya geldi.

Doç.Dr. Dilek Dönmez Polat'ın ''Dış Ticarette Lojistik'' dersine konuk olan Sezer TÜLEK ve Elif ALTINTAŞ, uluslararası ticaret, lojistik dünyası ve seramik sektörü ile ilgili sunumlarını öğrencilerle paylaştı. Türkiye'de lojistik sektörünün giderek önem kazanacağından bahseden TÜLEK ve ALTINTAŞ, uluslararası ticaret alanındaki başarıları, lojistik sürecindeki uygulamaları, lojistikte kritik başarı faktörleri, lojistik sektöründe rekabet stratejileri vb. konularında bilgiler verdi. İnteraktif bir ortamda geçen etkinlikte öğrenciler lojistik sektörü ve uluslararası alanda gerçekleşen ticaret ile ilgili merak ettikleri soruları sorma ve Çan ilçesi Etili Köyünün gururu Etili Seramik A.Ş. yi daha yakından tanıma fırsatı buldular. Etkinlik öğrenciler ile çekilen hatıra fotoğrafı ve Tülek ve Altıntaş'a hediyelerin sunumu ile son buldu.


79-tsfw-r1.jpg